Ojciec na wycieczce z dziećmi natknął się na otwór w skale i wyciągnął jego zawartość. Nagranie tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Ciekawość to pierwszy stopień do piekła, ale też do wiedzy. Największą ciekawością wykazują się dzieci, ponieważ ich wiedza o świecie jest najmniejsza.

Poznawanie świata przez dziecko jest bardzo ważnym procesem, w którym aktywnie powinni uczestniczyć rodzice, by objaśniać potomkowi otaczającą go rzeczywistość i zachodzące w niej procesy. Rodzic powinien też czuwać nad dziecięcą eksploracją świata, ponieważ może być ona niebezpieczna, gdyż dziecku jeszcze brak świadomości na temat występowania wielu zagrożeń.


hideous-spiders-p


Pewien tata wybrał się ze swoimi dzieciakami na wycieczkę, podczas której młodych odkrywców zaintrygowała niewielka dziura w skale. Chłopiec próbował włożyć tam rękę, ale ze strachu cofnął ją i to ojcu przypadł zaszczyt zbadania wnętrza otworu w skale. Mężczyzna szybkim ruchem wyciągnął zawartość i…. wszędzie rozpierzchły się pająki!

Zawartość dziury nie była niczym przyjemnym

hideous-spiders-1


Dziura była bowiem siedliskiem dla gniazda pająków zwanych Daddy Long Leg. Ohydne pajęczaki szybko się rozpierzchły, a dzieci zaczęły piszczeć. Małe i duże stworzenia zaczęły kłębić się koło skały, a część z nich od razy zaczęła wracać do dziury. To był naprawę ohydny widok, który powinien ostrzec ciekawskich i pokazać im, że nie zawsze ciekawość jest czymś dobrym.

A wy, włożylibyście tam rękę?

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply