Ojciec bierze w ramiona 2-letnią córeczkę i skacze z mostu. Internauci nie byli dla niego łaskawi

Rodzice chcą dzielić się z dziećmi swymi pasjami. 

Zwykle od małego zachęcają swe maluchy do malowania, śpiewu, grania na różnych instrumentach. Jeśli sami są tego pasjonatami, mogą przekazać swym dzieciom fachową wiedzę i miłość do różnych hobby. Nie zawsze jednak ich działania spotykają się z aplauzem innych osób. Krytyce nie ma końca, zwłaszcza gdy opiekunowie angażują dzieci w działania szkodliwe lub niebezpieczne.

 Kuala Kuba Bharu to jeden z przepięknych miejsc w Malezji. Wspaniałym miejscem do podziwiania urokliwych krajobrazów jest most o wysokości 60 metrów, z którego rozciąga się widok na całą okolicę. Podczas gdy jedni lubią z niego spoglądać na krajobrazy miasta, inni wolą z niego skakać. Miłośnicy bungee wdrapują się tutaj, by poczuć uderzenie adrenaliny. Głęboki wąwóz, pod mostem jest jego gwarantem. 

Już samo patrzenie w dół może wywołać ciarki na plecach, a co dopiero lot nad przepaścią. Są jednak śmiałkowie, którym to nie straszne i mają to za taki pikuś, że biorą ze sobą swe dzieci. Jeden z nich, 30-letni Redha Rozlan postanowił wtajemniczyć w swe hobby swoją 2-letnią córeczkę Meccę Mikaelę. Wziął więc dziecko w ramiona i skoczył w przepaść. Wszystko oczywiście nakręcił, a nagranie wkrótce ukazało się w Internecie. 

Każda dziewczyna może nie być królową dla swojego męża, ale zawsze jest księżniczką dla swojego ojca. Pierwsza miłość córki, pierwszy superbohater syna – tak podpisano nagranie.

W domyśle chodziło o ojca, który miał być zarówno miłością, jak i superbohaterem. Internauci uznali jednak, że żaden z niego superman, a wręcz przeciwnie. Na nieodpowiedzialnego rodzica wylało się morze negatywnych komentarzy. 

To jest tak brutalnie nieodpowiedzialne… Myślę, że mężczyzna, a raczej ojciec powinien zostać ukarany za próbę tego… to niebezpieczny sport i skąd dwulatka może [sic] wiedzieć, czy to jest dla niej dobre… żałosne, że nawet się popisuje nią jak trofeum… wstyd w ich wszystkich pisała jedna z internautek (pisownia oryginalna). 

Lekkomyślne i zagrażające dziecku – skwitował inny internauta, podkreślając przy tym, że na nagraniu widać nawet, że ojciec ma kask, a córka już nie. 

Czytaj dalej na następnej stronie. Tam znajdziesz też filmik ze skoku.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply