Historia 23-letniego Tommy’ego jest niebywała. Chłopak został ojcem, a po kilku tygodniach dziadkiem!

Mówi się, że życie pisze różne scenariusze, czasem dość zaskakujące, o czym przekonał się Tommy Connolly. Pewnego dnia, jego zwyczajne życie odmieniła wiadomość na Facebooku, którą otrzymał od dawno niewidzianej kuzynki. 

Tommy jest wesołym chłopakiem, który uwielbia sport. Jego życie nie różniło się od życia innych studentów: nauka, spotkania z przyjaciółmi, dorywcza praca, realizacja pasji. Wszystko się zmieniło, gdy skontaktowała się z nim Amy (imię zostało zmienione), o 6 lat młodsza kuzynka, z którą niegdyś się bawił. Niestety młodzież straciła ze sobą kontakt, a ich losy potoczyły się zupełnie inaczej. Amy zaczęła zażywać narkotyki i wyrzucono ją ze szkoły. Dziewczyna przez swój nałóg ostatecznie trafiła na ulicę, gdzie żyła od jakiegoś czasu, a jej problemy tylko się mnożyły, gdyż 17-letnia Amy odkryła, że jest w ciąży.


Tommy nie spodziewał się, że wiadomość czekająca na niego na portalu społecznościowym, będzie miała tak duży wpływ na jego życie.

facebook-76531_960_720


Zdesperowana przyszła mama, postanowiła poszukać wsparcia u Tommy’ego, który przed laty był dla niej bardzo życzliwy. Chłopak, gdy tylko dowiedział się jak potoczyło się życie Amy, postanowił, że zrobi wszystko, by jej pomóc. Zdecydował, że kuzynka zamieszka u niego i to on weźmie z nią odpowiedzialność. Złożył wiec wniosek o jej adopcję, który został pozytywnie rozpatrzony przez odpowiednie władze i Amy oficjale została jego córką.

Dzięki Tommy’emu szczęście wreszcie uśmiechnęło się do Amy.

desktop-1444230832

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : viralnova.com

Reply