Ta dziewczynka ma chyba najlepszego ojca na świecie! Zobaczcie, jak tanecznym krokiem wspólnie przygotowują rodzinne śniadanie

Kochający, opiekuńczy i posiadający poczucie humoru ojciec, to chyba marzenie każdego dziecka. Życie z takim rodzicem jest bowiem przyjemniejsze, weselsze i gwarantuje udane dzieciństwo. Z wyjątkowym tatą nawet przygotowanie zwykłego śniadania jest okazją do zabawy. 

Szczęście pochwalenia się niezwykle opiekuńczym i serdecznym ojcem ma pewna amerykańska dziewczynka. Ich wspólne nagranie pokazujące, jak razem przygotowują śniadanie, migiem obiegło internet i podbiło serca ludzi, ponieważ coraz rzadziej można zobaczyć rodziców, którzy tak cudownie spędzają czas ze swoimi pociechami.


tata-pas


Ojciec i córka wspólnie przygotowywali rodzinne śniadanie, gdy do kuchni zeszła matka dziewczynki, aby im pomóc. Widok jaki zastała zaskoczył ją i wzruszył, dlatego postanowiła ukradkiem zacząć nagrywać zastaną scenę: ojciec trzymając córkę na rękach tańczył z nią do przeboju lecącego z radia i pichcił smakołyki dla rodziny. Widać, że relacja taty z córką jest niezwykła, a dziewczynka jest bardzo z nim związana. Jej radość pokazuje, że zapewne nie pierwszy raz wygłupiają się w ten sposób. Kiedy mężczyzna zauważył, że jest nagrywany przez żonę, nie przerwał zabawy, lecz jeszcze efektowniej zaczął tańczyć z dzieckiem na rękach.

Robienie śniadania z takim tatą, to czysta przyjemność

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : nolocreo.com

Reply