Ojciec utula córkę do snu. Zwróć uwagę, co robi z rękami!

Metod na usypianie dziecka jest wiele. Najpopularniejszą z nich jest oczywiście kołysanie lub noszenie na rękach. Gdy maluch jest wyjątkowo niegrzeczny, ostatnią deską ratunku jest wożenie go w samochodzie. To dość niekonwencjonalna metoda, ale przynosi całkiem dobre rezultaty.

Niektóre dzieciaki wolą zasypiać w ramionach rodziców. W końcu nie ma chyba bezpieczniejszego miejsca w całym domu. Czują się komfortowo i szybko się wyciszają. Dodatkową wygodą jest przytulanie, głaskanie i drapanie po pleckach. Gdy maluch się do tego przyzwyczai, trudno uśpić go w inny sposób, dlatego trzeba uważać, na co się decydujemy.

1Zazwyczaj specjalistkami w usypianiu i uspokajaniu dzieci są mamy, jednak zdarza się, że również ojcowie są w tym bardzo dobrzy. Poniższy filmik jest na to najlepszym dowodem. Widać na nim jak malutka dziewczynka leży wtulona w ramiona tatusia. Gdy mężczyzna próbuje podnieść ręce, daje mu jasny sygnał, że natychmiast powinien przestać. Zobaczcie, jedno z najbardziej słodkich nagrań na świecie! Ja się już rozpłynęłam!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : SlideShow ForFun

Reply