Okładki tych książek są tak złe, że grafik powinien sam kupić cały nakład

W Polsce nie czyta się dużo, niestety, ale książki mają swoją cenę, niejednokrotnie wysoką. Kiedy kupujemy książkę to,  zwracamy uwagę na treść, ale też chcemy by była  solidnie wykonana i po prostu ładna i estetyczna. Niestety w każdej branży trafiają się „artyści”, którzy na jednej okładce chcą wyżyć cały talent i produkują koszmarki.

Przyjrzyjmy się im bliżej. Można się pośmiać i zapamiętać, że tak nie robimy ;)1. Przyjęcie za pewnik, że jeśli jest to książka Kinga, to na pewno się sprzeda, było prawdopodobnie przyczyną powstania tej okładki. Grafik ćwiczył przenikanie się warstw…

(esencja.stopklatka.com)

1


2. Klasyka fantasy, którą zna każdy czytelnik. Grafika tez poniosła fantazja, niestety w bardzo złym kierunku.

(ksiazki.com)

2


3. Silnoszczęki Romeo i Julia na niskim balkonie,  dodajmy do tego róż i tytuł czcionką, która ukryje, że to klasyka literatury… i mamy to!

(hurtownia.pl)

3


4. Książka o nieśmiertelnych wojownikach… goły facet z tatuażem będzie jak znalazł. Gdyby ktoś był zainteresowany jest tego cała seria :D

(ravelo.pl)

4


5. Ciekawe, co to za sprawy… wieszanie prania na żywopłocie czy podchody. Książka wiadomo, o czym ale realizacja tytułu bardzo kiepska.

(slowacki.eu)

5

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply