Obudziła się z wężami owiniętymi wokół nóg! Gdy umierała ze strachu, jej chłopak bawił się w najlepsze, bo to on stał za tym okrutnym prankiem…

Wszystko ma swoje granice, również żartowanie z ludzi.

Śmiech to zdrowie, więc nie ma nic dziwnego w tym, że ludzie szukają okazji do ubawu. Jedni lubią opowiadać żarty, drudzy wolą się wygłupiać, zaś jeszcze inni preferują wkręcanie ludzi. Nie ma w tym nic złego, o ile żart jest na poziomie i nie wyrządza nikomu krzywdy.

Internet pełen jest filmów, jak ludzie robią sobie żarty. Tego typy wybryki ogólnie nazywa się prankami, od angielskiego słowa prank, oznaczającego kawał, psikus, psotę, wybryk czy wyskok.

Pranki mogą mieć różny charakter, ale często są dość chamskie i nieprzyjemne. Filmy z takimi niewybrednymi kawałami cieszą się największą popularnością wśród internautów, co tylko potwierdza starą maksymę, że nic tak człowieka nie cieszy, jak cudze nieszczęście.

 

Z wkręcaniem ludzi trzeba uważać, bo łatwo można przesadzić i niewinna zabawa może zmienić się w tragedię lub skończyć zerwaniem znajomości miedzy wkręcającym, a wkręcanym.

Ostatnio hitem stał się prank, polegający na podłożeniu śpiącej dziewczynie dwóch węży. Młoda kobieta po obudzeniu była kompletnie przerażona i miała atak paniki. Nawet po zabraniu zwierząt nie mogła się uspokoić, co absolutnie nie było śmieszne. Najgorsze jednak było to, że za prankiem stał chłopak wkręconej dziewczyny…

https://youtu.be/L2kzsx_bJhQ

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : viral4real.com, youtube.com

Reply