Ola Summer to prawdziwa królowa twerkingu! Ruch jej pośladków podczas występu zahipnotyzował jury i publiczność, a teraz rozgrzewa miliony internautów

Taniec to dokonały sposób na wyrażenie swych emocji i rozładowanie napięcia.

Taniec to forma sztuki wykorzystująca ludzkie ciało i jego ruch, która towarzyszy człowiekowi od zarania dziejów. To, jak wygląda jakiś taniec, zależne jest od wielu czynników, m.in od jego przeznaczenia czy szerokości geograficznej w jakiej się kształtował. Różnorodność tanecznych ruchów jest więc ogromna i każdy może znaleźć swój styl tańca, który najlepiej będzie go wyrażał.

twerk-p

Jedni wolą tańce klasyczne, pełne dystyngowanej powagi, zaś inni stawiają na tańce latynoamerykańskie, w których króluje dynamizm. Są jeszcze tacy ludzie, których fascynują bardziej współczesne style, związane z rapem czy dancehallem, a figurą taneczną z tego kręgu muzyki, która opanowała świat, jest twerk.

Twerkingu próbuje wiele kobiet, ale nie każda pani wykonując tę figurę wygląda tak, jak powinna, czyli radośnie i frywolnie. Jeśli więc chcecie zobaczyć dobry twerking, to musicie obejrzeć występ Oli Summer. Ta Białorusinka ma ciało stworzone do tańca.

Koniecznie odwiedźcie kolejne strony tego artykułu i zobaczcie, jak tańczy Ola. 

twerk-6

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : youtube.com, wikipedia.org

Reply