Ta dziewczynka zachwyciła już prawie 3 miliony ludzi! Posłuchaj jej niesamowitego głosu, w jednym z największych hitów Adele

Świat jest pełen uroczych i zdolnych dzieci, czego dowodem są ich występy, w licznych programach telewizyjnych typu talent show. Jednak prawdziwy talent, który stanowi unikat, jest niezwykle rzadki. Taki dar otrzymała Olivia Kay, której zdolności wokalne znacznie przewyższają jej wiek. 

Olivia jest zwykłą dziewczynką pochodząca z  Edmond, w stanie Oklahoma, której życie się zmieniło, gdy w wieku 7 lat zaczęła publikować filmiki, na których wykonuje znane przeboje wielkich wokalistek. Talent i wokal dziewczynki wprawiają w osłupienie, ponieważ dziecko posiada, jak na swój wiek, bardzo mocny i dojrzały głos.  Do tego jest bardzo muzykalna i widać, że śpiewanie sprawia jej autentyczną przyjemność. Niewątpliwie zostanie wielką gwiazdą.


Olivia kocha śpiewać i robi to doskonale.

sing-1


Głos, jakim los obdarzył Olivię jest godny pozazdroszczenia, nawet przez dorosłe wokalistki, które mają o wiele więcej doświadczenia. Warto też zwrócić na uwagę na dojrzałość młodej artystki, ponieważ wybiera ona trudne i ambitne utwory, będące światowymi przebojami, a nie dziecięce piosenki, w stylu „Puszek okruszek”. Dziewczynka jest świadoma swojego potężnego głosu, dlatego ćwiczy go, śpiewając trudne kompozycje.

Dziewczynka bardzo ambitnie dobiera repertuar.

sing-2


Każde kolejne nagranie, publikowane przez dziewczynkę i jej rodziców, zyskuje coraz więcej odsłon na kanale YouTube. Absolutnym hitem stało się wykonanie piosenki „Rolling In the Deep” z repertuaru Adele. Wszyscy wiedzą, że utwory tej wokalistki są bardzo trudne i wymagają bardzo sprawnego aparatu wokalnego, dlatego zaskakuje fakt, że 10-letnie dziecko porywa się na ten utwór i publikuje to w Internecie. Efekt tego pomysłu możecie ocenić sami.

Olivia Kay w piosence „Rolling In the Deep” (Adele)

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply