Omal nie przypłaciła uczciwości życiem. Po tym jak młoda kobieta doniosła na ojca stręczyciela, ten zapukał do jej drzwi z wiadrem żrącego kwasu w dłoni…

Ojciec Khushboo Devi sprzedawał młode kobiety spragnionym cielesnych uciech bogaczom. Kiedy córka wydała jego sekret, okrutnie się zemścił.

Uczciwość i mówienie prawdy nie zawsze się w życiu opłaci. Czasem możemy przypłacić ją zdrowiem, a nawet życiem. Nie możemy ufać nawet wymiarowi sprawiedliwości. 20-letnia Khushboo Devi zaufała i wylądowała z poparzeniami od kwasu, który wylał na nią zwyrodnialec, który w tym czasie powinien siedzieć w areszcie.

20-letnia Khushboo Devi spała w domu ze swoim mężem i małą córeczką, gdy Manik Chandra zapukał do drzwi ich domu w Uttar Pradesh, w północnych Indiach. Kiedy je otworzyła, wylał jej butelkę kwasu na twarz.

O tej przerażającej historii przeczytasz więcej na kolejnej stronie. 

ozlał się również na twarz męża kobiety, 26-letniego Vinoda Kumara i ich córeczki Trishy. Z oparzeniami na twarzach, rękach i ramionach cała trójka trafiła do szpitala. Była to niezwykle okrutna zemsta za wydanie mężczyzny władzom z powodu stręczycielstwa, którym trudnił się przez lata. – Kupował ładne dziewczynki i sprzedał je po wyższej cenie przez wiele lat. Zawsze dzielił się wszystkim ze mną, myśląc, że zatrzymam to dla siebie. Kiedy się pomylił, pomyślał, że jeśli zabije mnie jego sekrety będą bezpieczne – wyznaje 20-latka.

Khushboo, jej siostry i matka przez lata przyglądały się procederowi, który odbywał się pod ich dachem. Ich ojciec i mąż sprowadzał do domu młode ładne dziewczęta, udając przed dziećmi, że to jego kuzynki. Wykorzystywał je, a potem sprzedawał. Za kobiety brał 60 000 rupii – równowartość 720 euro. Mężczyzna organizował tez zbiorowe gwałty na dzieciach!

Żywy towar trafiał m.in. do bogaczy z Delhi, Aligarh i Delhi. Kiedy Khushboo miała zaledwie 14 lat zmusił ją do poślubienia Vinoda, któremu był dłużny 40 000 rupii – 480 funtów. Na szczęście mąż kobiety okazał się uczciwym człowiekiem, a małżeństwo się ułożyło. Mimo sprzeciwów rodziny udało mu się sprzedać również siostrę Kushboo, Anjali. Przez lata matka wraz z córkami próbowała wsadzić męża za kraty. Policja była jednak przez niego opłacona i nic nie można było zrobić.

dy jednak Manik Chandra sprzedał 16-letnią siostrę Kushboo, 50-latkowi, miarka się przebrała. Kusboo nie wytrzymała. Postanowiła, że nie spocznie, póki nie wsadzi ojca do więzienia. Prawie się to udało. Mężczyzna został zatrzymany. Już po kilku dniach zwrócono mu jednak wolność.  Korzystając z niej przyszedł do domu córki, by się zemścić. Chciał w ten sposób uratować skórę. – On po prostu powiedział moje imię, a potem oblał mnie kwasem. Ból był nie do zniesienia. Część wylała się na oczy. Nic nie widziałam i strasznie piekło – wspomina kobieta.

Poparzona została też rodzina Kushboo, która spała blisko drzwi. Ojciec młodej kobiety uciekł. Cała rodzina pod eskortą policji trafiła do szpitala. Kobieta ma teraz poparzone 6 proc. twarzy, ramiona i prawą nogę. Jej mąż część twarzy, szyję, brzuch i prawe udo. Mała Trisha przedramię i nogę. Ojciec Kusboo jest ścigany za napaść fizyczną, spowodowanie poważnych obrażeń i wcześniejsze przestępstwa, które zostały wzięte pod uwagę w akcie oskarżenia.

Koszmar dziewczyny nie skończy się jednak, póki jej ojciec nie trafi za kraty. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : dailymail.co.uk

Reply