Oddał pół wątroby zupełnie obcej kobiecie. Nie spodziewał się, że za 2 lata jego życie ułoży się w ten sposób!

Czy w dzisiejszym materialistycznym świecie ludzie potrafią być bezinteresowni?

Większość niestety pomaga innym, gdy widzi w tym jakąś korzyść. Nie robią tego z dobrego serca czy dla satysfakcji, lecz dla pieniędzy lub żeby zyskać w oczach innych. Pomaganiem łatwo się pochwalić, chociażby w mediach społecznościowych. Robią tak na przykład gwiazdy. Gdy tylko odwiedzą hospicjum lub schronisko dla zwierząt, od razu opisują to wydarzenie w internecie.

Podobno warto czynić dobrze, bo wszystko, co robimy, zatacza koło i do nas wraca. Gdy będziemy pomagać innym, kiedyś i nam ktoś udzieli pomocy lub spotka nas za to jakaś inna miła niespodzianka. Bohatera tego artykułu za okazane dobro spotkało największe szczęście w życiu. Kompletnie się nie spodziewał, że za pomoc zupełnie obcej osobie, los go aż tak sowicie wynagrodzi.

Heather Krueger miała zaledwie 25 lat, gdy lekarze przekazali jej bardzo smutną wiadomość. Specjaliści zdiagnozowali u niej czwarte stadium choroby nowotworowej. Rak wątroby był bardzo zaawansowany i onkolodzy dawali młodej kobiecie 50% szans na przeżycie więcej niż dwóch miesięcy. Konieczny był natychmiastowy przeszczep wątroby, jednak w kolejce po nowy organ stały tysiące innych ludzi.

Przejdź na kolejną stronę i poznaj tę niesamowitą historię. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : dailymail.co.uk

Reply