Mieszkańcy wioski nie chcieli zgodzić się na ślub 16-latka i 71-letniej staruszki. Nie uwierzysz, co zrobili zakochani, aby ich przekonać!

Podobno prawdziwa miłość nie patrzy na wiek, wygląd i status materialny. Nieważne, że wybranek jest biedny i brzydki, istotne, że ma to coś i potrafi oczarować ukochaną.

Wnętrze drugiego człowieka jest najważniejsze, bo uroda prędzej czy później przeminie, a piękne serce pozostanie. Niestety, większość par dobiera się na podstawie zupełnie innych kryteriów. W dobie serwisów społecznościowych wstyd zamieścić zdjęcie z kimś nieatrakcyjnym i zaniedbanym.

Rzadko kiedy mężczyźni wiążą się z dużo starszymi partnerkami. Wyjątkiem może być prezydent Francji Emmanuel Macron, który ożenił się ze starszą o 23 lata Brigitte. Przekonują, że niezmiernie się kochają, a spora różnica wieku zupełnie im nie przeszkadza. Cały świat aż huczy na temat ich związku, a oni wcale się tym nie przejmują i tworzą naprawdę zgrany duet. Jeśli myślisz, że 23 lata między partnerami to dużo, zapewne nie słyszałeś o pewnej parze z Indonezji.

i2.cdn.cnn.com

16-letni Selamat Riayad zakochał się do szaleństwa w 71-letniej wdowie. Rohaya ma już swoje lata, ale nieźle się trzyma i przekonuje, że jest w pełni sił. Co najciekawsze, syn kobiety jest trzy lata starszy od jej chłopaka (obecnie już męża). Podobno nie był zbytnio zadowolony z 16-letniego ojczyma tak, jak 75-letni brat Rohayi. Mężczyźni twierdzili, że małżeństwo tych dwojga sprawi, że ich rodzina okryje się hańbą.

Co zrobili młodzi, aby się pobrać? O tym na kolejnej stronie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : metro.co.uk

Reply