8 użytecznych opcji Facebooka, których prawdopodobnie nie znasz


5. Powspominaj!

Czasami chcemy jeszcze raz rzucić okiem na stare śmieszne zdjęcia i to, co wrzucili nam znajomi na ścianę. Nie trzeba przewijać stron, wystarczy wejść na profil znajomego, obok ikony „Wiadomość” jest ikona trzech kropek, należy ją rozwinąć i nacisnąć „Zobacz znajomość”.

5 fb


6. Zobacz swoją aktywność

FB pieczołowicie zapisuje twoją aktywność, co i kiedy same komentowałeś i lajkowałeś. Jeśli chcesz zobaczyć, czym żyłeś kilka lat temu, nie ma problemu. Trzeba wejść na swój profil i kliknąć „Zobacz dziennik aktywności” w prawym dolnym rogu tła profilu.

6 fb


7. Zobacz siebie oczami innych

To bardzo ciekawa opcja, która pomoże ci zobaczyć swój profil oczami innych. Dzięki temu dowiesz się, co mogą zobaczyć o tobie nieznajomi, a co osoby, które masz w znajomych. Można dzięki temu sprawdzić, czy aby na pewno chcesz pokazywać obcym swoje prywatne zdjęcia.

fb


8. Zapisywanie linków

Kiedy zauważysz interesujący cię post, ale okazuje się, że jest na tyle długi, że nie masz czasu go przeczytać, zawsze możesz zapisać go na później. Po prawej stronie postu należy rozwinąć listę i kliknąć „Zapisz link”. Dzięki temu będziesz go miał pod ręką po lewej stronie na głównej stronie.

ost2


ost

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : brightside.me

Reply