18 znanych ludzi, którzy zniszczyli sobie twarz operacjami plastycznymi! Już nie przypominają siebie sprzed lat

Operacje plastyczne i wstrzykiwanie botoksu stały się w ostatnich latach bardzo modne.

Rozwój chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej sprawił, że coraz częściej korzystają z nich zwykli ludzie, a nie tylko osoby z pierwszych stron gazet. Jeśli tylko kogoś na to stać, może udać się do specjalisty od spraw urody i zafundować sobie nowy nos, większe piersi czy napompowane usta.

18 znanych ludzi, którzy zniszczyli sobie twarz operacjami plastycznymi! Już nie przypominają siebie sprzed lat

Do poprawiania urody rzadko kiedy przyznają się gwiazdy i celebryci. Twierdzą, że ich odmienny wygląd to wina genów lub sprawka diety zmieniającej rysy twarzy. Myślą, że oszukają swoich fanów i będą nadal wciskać im kłamstwa na temat ich cudownej metamorfozy. Ludzie jednak nie są głupi i są w stanie odróżnić twarz zmienioną od botoksu od tej naturalnej. Niektórzy znani i lubiani nie mają umiaru w poprawianiu urody. Na przeróżne zabiegi wydają kolosalne sumy pieniędzy, zapominając o tym, że należy umieć starzeć się z godnością.

1. Jocelyn Wildenstein

https://www.facebook.com/CarlySinncera/photos/pcb.1756026787778956/1756025857779049/?type=3&theater

Niestety, czasu nie da się zatrzymać żadnymi zabiegami i czasem, zamiast komuś pomóc, mocno mu szkodzą. Twarz wygląda nienaturalnie a czasem wręcz śmiesznie. Dziś prezentujemy kilkanaście znanych osób, które zniszczyły sobie twarze operacjami plastycznymi. Wszystkie przed zabiegami wyglądały o wiele lepiej niż obecnie. Obejrzyjcie naszą galerię i zastanówcie się, czy jest sens upiększać się na siłę i wydawać na to zastraszające sumy pieniędzy.

2. Michaela Romanini

https://www.facebook.com/CarlySinncera/photos/pcb.1756026787778956/1756025891112379/?type=3&theater
Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.Reply