18 znanych ludzi, którzy zniszczyli sobie twarz operacjami plastycznymi! Już nie przypominają siebie sprzed lat

Operacje plastyczne i wstrzykiwanie botoksu stały się w ostatnich latach bardzo modne.

Rozwój chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej sprawił, że coraz częściej korzystają z nich zwykli ludzie, a nie tylko osoby z pierwszych stron gazet. Jeśli tylko kogoś na to stać, może udać się do specjalisty od spraw urody i zafundować sobie nowy nos, większe piersi czy napompowane usta.

Do poprawiania urody rzadko kiedy przyznają się gwiazdy i celebryci. Twierdzą, że ich odmienny wygląd to wina genów lub sprawka diety zmieniającej rysy twarzy. Myślą, że oszukają swoich fanów i będą nadal wciskać im kłamstwa na temat ich cudownej metamorfozy. Ludzie jednak nie są głupi i są w stanie odróżnić twarz zmienioną od botoksu od tej naturalnej. Niektórzy znani i lubiani nie mają umiaru w poprawianiu urody. Na przeróżne zabiegi wydają kolosalne sumy pieniędzy, zapominając o tym, że należy umieć starzeć się z godnością.

1. Jocelyn Wildenstein

https://www.facebook.com/CarlySinncera/photos/pcb.1756026787778956/1756025857779049/?type=3&theater

Niestety, czasu nie da się zatrzymać żadnymi zabiegami i czasem, zamiast komuś pomóc, mocno mu szkodzą. Twarz wygląda nienaturalnie a czasem wręcz śmiesznie. Dziś prezentujemy kilkanaście znanych osób, które zniszczyły sobie twarze operacjami plastycznymi. Wszystkie przed zabiegami wyglądały o wiele lepiej niż obecnie. Obejrzyjcie naszą galerię i zastanówcie się, czy jest sens upiększać się na siłę i wydawać na to zastraszające sumy pieniędzy.

2. Michaela Romanini

https://www.facebook.com/CarlySinncera/photos/pcb.1756026787778956/1756025891112379/?type=3&theater
Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply