Czy dziwne światło w oknie opuszczonego szpitala to zjawisko paranormalne, czy tylko głupi żart?

Porzucone przez człowieka miejsca zazwyczaj budzą grozę i sprawiają, że odwiedzający je ludzie czują się tam nieswojo. Opuszczone budynki, fabryki czy wyludnione miasteczka pobudzają też wyobraźnię, która podpowiada, że miejsca stały się nawiedzone. 

W opuszczonym budynku szpitalnym w Nowym Orleanie zaobserwowano w oknie światło układające się na kształt jakieś postaci. Zdjęcie tego zjawiska zostało opublikowane w internecie, co wywołało gorącą dyskusję na temat tego, od czego bije ów blask. Tysiące ludzi zaczęło zastanawiać się, czy nieużywany budynek opanowały nieczyste moce czy to dzieło człowieka.


szpital-pas


W 2005 roku przez Nowy Orlean przeszedł niszczycielski huragan Katrina. Żywioł zniszczył kilometry dróg, tysiące domów i innych budynków oraz pozbawił życia wielu ludzi. Wśród budowli, które mocno ucierpiały był Szpitala Miłosierdzia przy Tulane Avenue. Niestety trzeba go było zamknąć i do dziś nie doczekał się on ponownego otwarcia. Nieruchomość jest strzeżona, aby nikt nie wchodził na jej teren. Wiedzą o tym wszyscy mieszkańcy miasta, dlatego ogromne zdziwienie wśród nich wywołało jasne światło w jednym z okien.

W ciemnym budynku nagle rozświetliło się jedno okno

Bez-nazwy-1

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : disclose.tv

Reply