Fanki Leonardo DiCaprio z Rosji przygotowały dla niego niezwykłą niespodziankę przed oscarową nocą

Leonardo DiCaprio jest jednym z najpopularniejszych obecnie aktorów i – trudno temu zaprzeczyć – jednym z najlepszych. Aż dziw, że do tej pory nie ma w kolekcji nagród statuetki Oscara, ale dużo wskazuje na to, że w oscarową noc 2016 może się to wreszcie zmienić. 

Zdaniem fanów Leo już dawno powinien otrzymać najważniejszą nagrodę filmową i pewnie gdyby zależało to od nich, miałby ich na swoim koncie co najmniej kilka. Przekonane o tym dwie fanki aktora, Tatyana Egorova i Sardana Saccina, obie z Jakucji w Rosji, stworzyły w styczniu prywatną grupę na Facebooku, którą nazwały “Оскарa Лео” or “Oscar to Leo”.

oskar dla leo8

W poście powitalnym na Egorova wyjaśniła przyczyny utworzenia grupy. Dziewczyny postanowiły stworzyć i dać DiCaprio, ulubionemu aktorowi, unikalną statuetkę.

Facebook

oskar dla leo


W lutym grupa została zauważona przez lokalną stację telewizyjną.

oskar dla leo9


Dziewczyny zaczęły współpracę z lokalnymi artystami, aby stworzyć unikalną statuetkę, tradycyjnego Oscara, który w ich wersji trzyma w rękach choron, jakucyjski symbol harmonii i duchowej siły.

Wzmianka na Channel One Russia o całej akcji miała na celu zmotywowanie kobiet uwielbiających DiCaprio do oddawania swojej biżuterii, z której miała powstać statuetka. Konieczne było zebranie 3 kg metali szlachetnych. Dość szybko udało się zebrać odpowiednią ilość surowców.

Facebookoskar dla leo2
Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply