Prowadzili konia do rzeźni, gdy nagle na ich drodze pojawiła się grupka osłów. To, co zrobił zwierzak, aby się uratować jest nieprawdopodobne!

W przeciwnym kierunku biegła pokaźna grupka osłów. Zwierzęta zostały uratowane przed śmiercią przez obrońców praw zwierząt. Zostały wypuszczone i z impetem ruszyły przed siebie. Bubbles widząc uciekające osły, postanowił do nich dołączyć i uchronić się przed karą śmierci. Kiedy działacze na rzecz zwierząt przybyli na miejsce, aby zobaczyć jak miewają się osły, wpadli w osłupienie. W grupie wystraszonych zwierzaków, dostrzegli białego konia.

Nie mogliśmy w to wszystko uwierzyć. On po prostu zignorował pracowników rzeźni i wmieszał się w tłum osłów. Wiedział, że to była jego jedyna droga do wolności – skomentowała wydarzenie rzecznik grupy, Sarah McGregor.

Jego ogromna wola przeżycia bardzo poruszyła działaczy, którzy nie mieli serca zostawiać go na pastwę losu. Przetransportowali uciekiniera do bezpiecznego miejsca, gdzie może w spokoju dożyć emerytury. Niestety, jego przypadek nie jest wyjątkiem. Jak mówi Sara:

Wielokrotnie zdarza się, że właściciele koni wysyłają stare i niepotrzebne osobniki do ubojni. Tylko dzięki darowiznom, jesteśmy w stanie uratować niektóre zwierzęta.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : tierfreund.co

Reply