W czerwcu rodzą się wulkany energii i zbywcy świata. Poznaj 7 zalet czerwcowych dzieci

Dzieci urodzone w czerwcu to wulkany energii i emocji, które trudno okiełznać.

Czerwcowe dzieci to żywe srebra, rodzice nie są w stanie ich dogonić. Od początku też są bardzo związane zwłaszcza z mamą i ciężko im się pogodzić z tym, że nie mogą być cały czas wtulone w bok mamy. Jednak z czasem dzieci z czerwca potrafią pokazać rogi, zwłaszcza w okresie buntu – bywają nieznośne, obrażalskie, na szczęście po burzy hormonów wszystko przechodzi.

Urodzeni w czerwcu mają kilka wad, które jeśli nie są kontrolowane, mogą uprzykrzać życie innym. Zwłaszcza upór, który może przerodzić się w nieznośny zacięcie i wrogość wobec innych. Jednak rzadko to ma miejsce, bo czerwcowe dzieci kochają towarzystwo, sport i pełne wyzwań życie, nie poddają się zacietrzewieniu i małostkowości. Dzieci z czerwca mają wiele zalet i dobrych cech charakteru, są to między innymi:

1. Są uczuciowi

Czerwcowe dzieci, mają serce na dłoni i to dla innych. Są bardzo uczuciowe i serdeczne. Chętnie pomagają innym i pokazują, że dobro zmienia świat. Dzieci urodzone w czerwcu często działają w organizacjach zajmujących się pomocą innym. Są wrażliwe na krzywdę innych i pełne empatii. Kochają innych i nie boją się tego pokazywać.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply