Liczne talenty i inteligencja to jedne z wielu zalet ludzi urodzonych w październiku. Poznaj i inne wartościowe cechy październikowych dzieci

Kto urodził się w październiku, będzie cieszył się nie tylko długim, ale ciekawym życiem.

Osoby urodzone w październiku mają żyłę handlowca, potrafią dojść do dużych pieniędzy, bo ich inwestycje zawsze okazują się pomyślne. Potrafią sobie radzić z przeciwnościami i kochają korzystać z życia, jeśli jest im źle, nie będą się zadręczać, ale poszukają nowych możliwości i ścieżek czy to dla życia prywatnego, czy zawodowego. Umieją zadbać o siebie w każdych warunkach.

Mężczyźni urodzeni w październiku dochodzą później niż ich rówieśnicy z innych miesięcy do wniosku, że zabawa i koledzy są do czasu. Kiedy już do nich dotrze, że chcą mieć dzieci i budować rodzinę to są bardzo dobrymi i pomocnymi mężami, a także ojcami. Kobiety z października też budują szczęśliwe związki, dbają o dzieci i partnerów. Kamieniem ludzi urodzonych w październiku jest opal, który będzie im sprzyjał w prowadzonych interesach.

Październikowe dzieci mają wiele zalet, oto 7 najważniejszych:

1. Mają silną wolę

Kiedy coś postanowią, to nie ma uproś. Dzieci urodzone w październiku już od początku pokazują, że mają własne zdanie i swoje pomysły. Silna wola pomaga im w osiąganiu sukcesów czy to w sporcie, czy w innych dziedzinach. Silna wola wpływa na ich postrzeganie świata, czasami trudno im zrozumieć, że ktoś nie potrafi wyjść z nałogu czy narzucić sobie rytm pracy.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply