Sierpniowe dzieci są pełne miłości, mają też wiele innych pozytywnych cech. Poznaj 7 zalet urodzonych w sierpniu

Urodzeni w sierpniu mają tendencję do szybkiego zakochania się, często w zupełnie nieodpowiednich osobach.

Dla sierpniowych dzieci bardzo ważna w życiu jest miłość, dążą do jej poznania i szczęśliwego życia. Dobrze czują się w związkach, a w samotności usychają. Ich potrzeba miłości jest czasem wykorzystywana i wiążą się oni z osobami, z którymi nie powinny, rozstania bardzo przeżywają, ale też nie poddają się w poszukiwaniu prawdziwego uczucia.

Urodzeni w sierpniu to też stworzenia nocy, lepiej się im pracuje, gdy większość ludzi śpi. Lubią wtedy pracować, bawić się do bladego świtu. Czas do południa to dla nich czas snu i odpoczynku. Ludzie z sierpnia mają kłopoty z koncentracją i są podatni na wpływy, zwłaszcza w okresie młodzieńczego buntu, dlatego rodzice muszą czuwać nad dzieckiem, by nie zawalało szkoły i nie wdało się w złe towarzystwo. Sierpniowe dzieci mają też wiele zalet, a oto 7 z nich.

1. Kochają naturę i zwierzęta

Sierpniowe dzieci mają bardzo miłości nie tylko dla ludzi, ale też dla zwierząt. Bardzo często pracują na ich rzecz, pomagają w schroniskach. Jeśli mają jakieś zwierzę, a prędzej czy później zawsze adoptują jakiegoś malucha w potrzebie, to robią wszystko, by zwierzak miał jak najlepiej. Starają się dbać o przyrodę i nie omijać zwierząt, które potrzebują pomocy. Doskonale sprawdzają się w zawodach, które wiążą się ze zwierzętami.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply