Ostatnie słowa, które wypowiedziały znane osoby przed śmiercią. Niektóre z nich poruszają do głębi

Śmierć sławnych gwiazd zazwyczaj wstrząsa całym światem.

Wszyscy wspominają, jacy byli za życia. Stacje telewizyjne puszczają filmy z ich udziałem, a rozgłośnie radiowe katują słuchaczy smutnymi przebojami, które wykonywali. Miesiącami mówi się o okolicznościach śmierci, szuka winnych i analizuje ostatnie chwile z ich życia. Oto co niektóre znane osobistości powiedziały tuż przed śmiercią. Niektóre słowa są naprawdę wzruszające.

1. Paul Walker

Popularny aktor z Szybkich i Wściekłych zmarł na skutek tragicznego wypadku samochodowego w listopadzie 2013 roku. Był gościem na pokazie samochodowym w Santa Clarita, na którym zbierano pieniądze na rzecz ofiar tajfunu na Filipinach. Jego porsche wypadło z drogi i uderzyło w drzewo, a następnie się zapaliło. On i jego kolega, który prowadził samochód, zginęli na miejscu. Przed wejściem do auta powiedział: Wrócimy za pięć minut.

2. Heath Ledger

Zmarł 22 stycznia 2008 roku w wieku 28 lat. Śmierć Ledgera była dla jego fanów wielkim szokiem głównie, dlatego że wszyscy czekali na premierę filmu Mroczny rycerz, w którym fenomenalnie wcielił się w rolę Jokera. Przyczyną zgonu było przedawkowanie leków na receptę. Kilka godzin przed śmiercią siostra Katie ostrzegła go, aby nie mieszał leków. On jej odpowiedział: Posłuchaj, będzie dobrze. Po prostu muszę się trochę przespać. Były to jego ostatnie słowa.

Przejdź na kolejną stronę i czytaj dalej.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : theboredmind.com

Reply