Jeśli planujecie publiczne oświadczyny zadbajcie o to, by nie zaliczyć takiej wpadki, jak ten chłopak

Publiczne oświadczyny to odważny pomysł, który większości dziewczyn powinien się spodobać, ponieważ jest wyrazem kreatywności i zaangażowania chłopaka. Wręczanie pierścionka na oczach tysięcy ludzi to też dowód tego, że wybranek nie wstydzi się swoich uczuć.

Oświadczyny na meczach, koncertach czy przy innych tego typu okazjach, to nie wynik spontanicznego zachowania zakochanych facetów, ale ich przemyślana decyzja. Organizacja publicznych oświadczyn wymaga bowiem poświecenia czasu i energii, by wszystko dopiąć na ostatni guzik. Wydawać by się mogło, że największym ryzykiem publicznych oświadczyn jest ewentualność, iż dziewczyna ich nie przyjmie, ale to nie jedyny sposób, by zepsuć tę wyjątkową chwilę…


public-proposal-p


Pewien amerykański chłopak postanowił się oświadczyć swojej wybrance serca podczas meczu baseballa na nowojorskim stadionie Yankee Stadium. Zaplanował wszystko, ale nie przewidział tego, że jego niezdarność może wszystko popsuć: gdy już miał zadać wyczekiwane przez wszystkich pytanie i otworzył pudełko z pierścionkiem, ten po prostu mu wypadł!

Takiego przebiegu oświadczyn nikt się nie spodziewał

public-proposal-mini-1


Wyobraźcie sobie, że cały stadion i setki widzów przez telewizorami patrzą na was, czekają na love story, a wy szukacie malutkiego pierścionka pod stopami innych kibiców – to musi być fatalne i stresujące uczucie. Czy udało się odnaleźć zgubę? Zobaczcie nagranie.

Takich oświadczyn dziewczyna nie zapomni nigdy

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply