Trzy transseksualne przyjaciółki postanowiły zaoszczędzić na chirurgu plastycznym. Efekt? Wyglądają jak monstra!

Stare powiedzenie mówi, że chytry dwa razy płaci.

Chyba każdy chciałby, żeby różne towary i usługi były dostępne za darmo, ale tak się nie da, bo porządna i uczciwa praca musi być dobrze opłacana. Jeśli więc zależy Wam na jakości, to pamiętajcie, że musicie odpowiednio za nią zapłacić, a zbytnie skąpstwo może stać się przyczyną poważnych kłopotów.

Na czym nie warto oszczędzać? Na pewno na swoim zdrowiu, bo człowiek ma tylko jedno ciało i powinien dbać o nie ze szczególną troską. Dla własnego dobra lepiej unikać podejrzanie tanich usług związanych z pielęgnacją ciała i poprawą jego staniu zdrowia.

Niestety tej rady do serca nie wzięły sobie trzy transseksualne przyjaciółki i teraz muszą walczyć z fatalnymi oraz bardzo bolesnymi skutkami swojej pochopnej decyzji. Niech ich historia będzie przestrogą dla każdej osoby, która tanim kosztem chce poprawić swoją urodę.

Alvina, Nina i Maui mieszkają w prowincji Agusan Del Sur, położonej we wschodniej części wyspy Mindanao na Filipinach. Ze względu na to, że urodziły się mężczyznami, ze szczególną troską dbają o swój wizerunek, by zawsze wyglądać kobieco. Chcąc złagodzić swoje rysy, wszystkie trzy zdecydowały się wypełnić policzki implantami.

Szybko okazało się, że zabieg w renomowanej i profesjonalnej klinice chirurgii plastycznej jest bardzo drogi i kobiety na nie nie stać. Zrozpaczone postanowiły znaleźć tańsze rozwiązanie i udało im się odszukać lekarza, który operował za pół ceny.

Co dokładnie stało się na stole operacyjnym? Więcej informacji znajdziecie na kolejnej stronie. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : viral4real.com

Reply