15 atrakcyjnych aktorek, które dały się oszpecić dla roli w filmie, czym zaskarbiły sobie uznanie krytyków i sympatię widzów 

Talent aktorski to jedno, a zdolność poświęcenia się dla roli to drugie. Aktor zamknięty na zmiany swojego wyglądu może pozbawić się zagrania wielu ciekawych ról, które później zostaną okrzyknięte kultowymi. 

Aktorstwo to zawód wymagający poświeceń: praca w teatrze czy na palnie jest nieregularna, obywa się w różnych dziwnych porach, narusza sferę intymności człowieka, często wpływa na wygląd i bardzo angażuje emocjonalnie. Nie wszyscy aktorzy są gotowi do takich poświęceń, dlatego tylko ci, którzy są w stanie zrobić wszystko, by wejść w powierzoną im rolę, osiągają największy sukces, a przede wszystkim zyskują uznanie autorytetów branży filmowej i sympatię widzów.


disfigured-actress-p


W Hollywood dominują piękne aktorki, które zniewalają swą obecnością na czerwonych dywanach. To, że panie dbają o siebie i swój wizerunek, to nie oznacza, że nie są wstanie dać się oszpecić dla roli. Zrobiło to wiele znanych gwiazd kina i osiągnęło w ten sposób sukces.

1. Penélope Cruz jako Italia, Namiętność

disfigured-actress-6


2. Vanessa Hudgens jako Agnes Bailey, Gimme Shelter

disfigured-actress-2

Zdjęcia ekstremalnych metamorfoz hollywoodzkich aktorek znajdziecie na kolejnych kilku stronach. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : brightside.me

One Response

  1. Pawel

Reply