Jeśli chcecie zaimponować dziewczynie, kumplom i wszystkim dookoła, to musicie się nauczyć otwierać piwo jak ten facet

Piwo jest jednym z popularniejszych trunków na całym świecie. Szczególnie dużo pija się go latem, ponieważ świetnie gasi pragnienie, pozostawiając w ustach przyjemną goryczkę chmielu. 

Piwo sprzedawane jest w puszkach i w butelkach. Najwięksi piwosze twierdzą, że piwo w puszcze jest gorszej jakości i śmierdzi aluminium, dlatego wybierają to w szklanych opakowaniach. Jednym minusem piwa w butelce jest jego otwieranie, ponieważ wymaga użycia specjalnego otwieracza lub innego przedmiotu. Popularną metodą otwierania jest podważanie butelki o butelkę lub użycie zapalniczki, za pomocą której tworzy się dźwignię i kapsel odskakuje. Pewien facet jednak udowodnił, że pomocne mogą być także zwierzęta i to wcale nie te domowe.


creative-open-beer-p


Najpierw amator złocistego trunku z poniższego nagrania, sadza na butelce mysz, zwyczajnego małego białego domowego gryzonia. Później staje w bezpiecznej odległości od swojego kamerzysty i podnosi butelkę z alkoholem lekko do góry i czeka.

Brak otwieracza do piwa pobudza ludzi do kreatywności

creative-open-beer-1


Jakim cudem mysz otworzy butelkę ze szczelnie przytwierdzonego kapsla? Nie będziemy wam psuć niespodzianki – po prostu oglądnijcie to krótkie nagranie, a na pewno zaskoczenie was nie ominie.

Takie otwieranie piwa zaimponowałoby wszystkim ziomeczkom na osiedlu

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : youtube.com

Reply