Publiczność była zdziwiona, co po piękna kobieta wyszła na parkiet otyłym mężczyzną, lecz gdy zagrała muzyka, zrozumieli, jak bardzo pomyli się w swej ocenie 

Nigdy nie warto oceniać książki po okładce.

Ludzie oceniają świat po pozorach, ponieważ tak jest łatwiej się w nim zorientować. Niestety taka powierzchowna ocena często jest bardzo krzywdząca, gdyż kompletnie nie odpowiada stanowi faktycznemu. Warto więc poczekać na rozwój sytuacji, zanim wyda się osąd.

,

Wizerunek dobrego tancerza jest dość stereotypowy: zgrabny mężczyzna, z doskonałą kondycją i lekkością ruchu. Ale czy każdy tancerz musi być taki sam? Oczywiście, że nie!

Sprawność fizyczna jest w tańcu bardzo ważna i zazwyczaj pozwiązuje się ją ze szczupłą sylwetką, lecz niesłusznie. Ludzie z nadprogramowymi kilogramami również mogą być wysportowani i świetnie się ruszać.

Aoniken Kirog i Alexandra Mantignan to słynny duet taneczny, którego talent jest podziwiany przez cały świat. Jednak na pierwszy rzut oka tych dwóch tancerzy nie pasuje do siebie: Alexandra jest piękną szczupłą kobietą, zaś Aoniken ma sporą nadwagę.

Jednak ku zaskoczeniu widowni, Aonikenowi tusza nie przeszkadza i tańczy doskonale. Każdy, kto po raz pierwszy widzi tę taneczną parę jest w głębokim szoku i nie wierzy, że ktoś o takiej posturze jest zawodowym tancerzem, ale kiedy zaczyna oglądać występ, stanowczo zmienia zdanie… Zobaczcie sami.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : positivno.me


Reply