Weterynarz zajrzał do pyska tego psa i odkrył, dlaczego zwierzę było osowiałe. Patrzył na to z przerażeniem i niedowierzaniem!

Odpowiedzialny właściciel zawsze zauważy zmiany w zachowaniu swojego psa.

Posiadanie psa to duża frajda, bo pupil mobilizuje do aktywności, jest źródłem radości i obdarza człowieka bezwarunkowa miłością. Jednak posiadanie psa to nie tylko przyjemności, ale też obowiązki, na przykład czuwanie nad jego zdrowiem i zapewnienie mu odpowiedniej pomocy w razie potrzeby.

Frances Jiriks mieszka w Kansas ze swoim ukochanym psem Bailey. Starsza kobieta bardzo dba o pupila i codziennie wybiera się z nim na długie spacery, by miał okazję się wybiegać. Najczęściej wybierają się do parku lub na podmiejskie łąki.

Frances niedawno zauważyła, że zachowanie jej psa się zmieniło. Stał się nieco osowiały, dziwnie trzymał łeb, a jego pyszczek często był nienaturalnie niedomknięty. Dodatkowo pies miał ślinotok i niechetnie jadł. Zaniepokojona kobieta postanowiła zaprowadzić czworonoga do lekarza.

Co znalazł weterynarz w pysku psa? Zdjęcia znajdziecie już na kolejnej stronie. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : liftable.com, dailymail.co.uk, wikipedia.org

Reply