Pojął za żonę bardzo otyłą kobietę. Niestety, czekały go przykre konsekwencje z powodu tej decyzji!

Amalie już jako mała dziewczynka mocno różniła się od swoich rówieśników.

Przybierała na wadze znacznie szybciej niż reszta. Oczywiście była z tego powodu wytykana palcami. Dziewczyna często zamykała się w sobie i nie miała ochoty na widywanie innych ludzi. Z czasem stała się bardzo aktywna w internecie. Tam właśnie zaczęła poszukiwać swojego przyszłego chłopaka. W wirtualnych rozmowach czuła się pewniej i swobodniej.

Odkąd pamiętam, byłam gruba i zawsze źle mnie traktowano z tego powodu. Pamiętam jak już w przedszkolu dzieci się ze mnie śmiały. Nienawidziłam patrzeć w lustro. Nienawidziłam siebie i tego, kim się stałam. Żadne ubrania na mnie nie pasowały. Kiedy byłam dzieckiem, robiłam zakupy na dziale dla dorosłych kobiet. Od zawsze lubiłam czytać książki, ale niestety nie pisano w nich o kobietach takich jak ja. Nigdy nie przeczytałam o grubej królewnie czy kochanej kobiecie, która była bardzo otyła. Byłam przekonana, że szczęście nie dotyczy takich jak ja. Wszystko się zmieniało, gdy poznałam Seana.

25-latka poznała swojego wybranka w sieci. Na początku prowadzili luźne rozmowy. Młoda kobieta była bardzo niepewna i próbowała tuszować przed chłopakiem swoją wagę. On jednak nie zwracał na to uwagi. Po prostu lubił z nią rozmawiać. Szybko stali się dobrymi przyjaciółmi. Później przyjaźń zaczęła przeradzać się w coś więcej. Amalie publikowała na swoim Facebooku miłosne wiersze do Seana. Kiedy on je czytał, nie miał pojęcia, że dotyczą właśnie jego.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply