Ojciec ostrożnie zajrzał do buta syna. Gdyby tego nie zrobił, jego dziecko mogłoby umrzeć!

Niekiedy dzieci narzekają, że ich rodzice są nadopiekuńczy. To szczególnie uciążliwe w okresie dorastania, gdy nastolatek chce cieszyć się swobodą, a mama czy tata uniemożliwiają mu to, kontrolując, kiedy wraca z imprezy i z jakimi znajomymi się zadaje. Robią to wszystko dla dobra dzieci, ponieważ bardzo je kochają i nie pozwolą, aby coś złego się im przydarzyło.

Czujność rodziców czasem ciężko uśpić i bardzo dobrze, bo zdarza się, że nadopiekuńczość może uratować życie tak jak w tym przypadku. Zacznijmy jednak od początku!

pajak-w-bucie


Chłopiec mieszkający w Australii zostawił swoje sportowe obuwie zaledwie na dwa dni (prawdopodobnie w piwnicy). Jego tata zszedł, aby je przynieść, jednak coś go tknęło i zajrzał do środka. Od razu zobaczył, że wnętrze pokryte jest pajęczyną. Spodziewał się więc, co się tam znajduje… Spryskał but środkiem owadobójczym, ale nic się nie wydarzyło. Włożył więc patyk i jego oczom ukazał się jeden najbardziej jadowitych pająków – Atrax robustus (ptasznik australijski). Jego szczękoczułki są w stanie przebić nawet paznokieć. Strach pomyśleć co by się stało, gdy chłopiec wsadził do buta stopę!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.


źródło : Sadek Mefti


Reply