Długość palca serdecznego ujawnia informacje o osobowości człowieka. Czy wiesz, co mówi o tobie? 

Dłonie często są uznawane za wizytówkę człowieka, ponieważ to jedna z najbardziej widocznych części ciała. Ich wygląd pokazuje np. jaki mamy stosunek do higieny osobistej. Ale dłonie to też nośnik ukrytych informacji o charakterze człowieka. 

Kiedy myślimy o wiadomościach zapisanych na dłoniach to od razu na myśl przychodzi nam wróżenie z linii znajdujących się na wewnętrznej stronie dłoni. Ale nie tylko owe zmarszczki mówią coś o nas i naszej osobowości, ale także palce. Długość palca serdecznego jest związana z ilością testosteronu, jaki wydzielało ciało kobiety, gdy była w ciąży. Ów testosteron docierając do płodu zmieniał jego wygląd i charakter, dlatego palec serdeczny podpowiada, jakimi typami ludźmi jesteśmy.


dłonie-pas


Wariant 1: ostatnie zgięcie palca serdecznego jest na równej lini z końcem małego palca

Osoby z takimi palcami są zazwyczaj odbierane przez znajomych i rodzinę jako serdeczne oraz pomocne. Czasem też są postrzegane jako ludzie zaborczy czy agresywni, a to dlatego, że nie boją się podejmować ryzyka i lubią konfrontować się z tym, co dla nich nowe, obce i nieznane. Osoby z takim usposobieniem świetnie sprawdzają się w roli żołnierzy, inżynierów, a dużo przyjemności dostarcza im rozwiązywanie szarad.

dlon-1


Wariant 2: ostatnie zgięcie palca serdecznego znajduje się poniżej zakończenia małego palca

Ludzie z dość krótkim palcem serdecznym często wykazują wysoką samoocenę. W związku z tym osoby takie mogą mieć w środowisku opinię narcyzów, zwłaszcza że nie są szczególnie pracowite i zaangażowane we współpracę z innymi. Dodatkowo osoby z takim ułożeniem paliczków rzadko przejmują inicjatywne w działaniu, zwłaszcza jeśli chodzi o tworzenie romantycznej czy intymnej aury.

Opis trzeciego wariantu ułożenia palców znajdziecie na drugiej stronie. 

dłoń-2

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : higherperspectives.com

Reply