Chińskie wojsko nie toleruje palaczy i w brutalny sposób próbuje oduczyć swoich żołnierzy palenia papierosów. Zobaczcie zabójczą antynikotynową terapię  

Nałóg staje się panem człowieka, a uwolnienie się od niego wymaga wielkiej wewnętrznej siły.

Tytoń, to obok alkoholu najpopularniejsza używka w historii ludzkości i dziś spalany w formie papierosów, uzależnia ponad miliard osób na całym świecie. To zatrważająca liczba, zwłaszcza w obliczu wszystkich głoszonych przez lekarzy apeli, by zaprzestać palenia papierosów, gdyż ich wpływ na zdrowie jest bardzo szkodliwy i prowadzi do wielu chorób, głównie śmiertelnych.

Dym tytoniowy zawiera w sobie ponad 5 tysięcy substancji, które toksycznie wpływają na organizm człowieka i stymulują rozwój nowotworów (wpływ ten też odczuwają dzieci, będące jeszcze w łonie matki). Podstawowymi substancjami tworzącymi trujący dym tytoniowy są azot, dwutlenek węgla i tlen, łącznie stanowiące 85% jego składu.

Biorąc pod uwagę szkodliwość nałogu tytoniowego, nie dziwi fakt, że chińskie wojsko zakazuje palenia swoim żołnierzom. Szokujący jest natomiast sposób, w jaki mundurowi są zmuszani do porzucenia zgubnego nałogu.

O drastycznych metodach rzucania palenia w chińskiej armii przeczytacie już na kolejnych stronach. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : hybridtechcar.com, wikipedia.org

Reply