Złościła się na ojca, że wciąż chodzi w starej koszulce. Uważała go za niechluja, ale gdy poznała prawdę o jego zachowaniu, smutek rozdarł jej serce 

Chcąc oceniać czyjeś zachowanie, trzeba poznać motywy, którymi się kieruje.

O wartości otaczających nas przedmiotów świadczy nie tylko cena, ale także ich przeszłość, dlatego ludzie często bezwartościowym obiektom nadają rangę skarbów, ponieważ mają do nich sentyment. Wspomnienia związane z daną rzeczą mogą być tak silne, że dla niektórych staje się ona świętością.

Starsi ludzie mają swoje dziwne przyzwyczajenia, których często nie rozumieją ich dzieci i tak też było w przypadku pewnej Japonki i jej ojca. Kobieta nie rozumiała bowiem, dlaczego jej sędziwy tata wciąż chodzi w starej i zniszczonej koszulce polo, choć ma w szafie nowe ubrania.

Kobieta wielokrotnie złościła się na tatę, że wygląda niechlujnie, ponieważ koszulka jej coraz bardziej zniszczona. Mężczyzna jednak nic sobie z tego narzekania nie robił, tylko cerował ubranie i wkładał je dalej niemal na każdą okazję: zakupy, rodzinny spacer, obiad w restauracji czy urodziny wnuczki.

Młoda Japonka już wielokrotnie chciała wyrzuć 40-lenią koszulkę polo, ale na szczęście wcześniej poznała prawdę o tym przedmiocie. Pewnego dnia robiąc porządki, natrafiła na stary album ze zdjęciami. Większość fotografii przedstawiała jej rodziców podczas podróży poślubnej, a jej tata niemal na każdej fotce ubrany był w swoją zielono-żółtą koszulkę z kołnierzykiem! Dodatkowo jego młoda małżonka miała identyczną, lecz w odwróconych kolorach.

Wtedy kobieta zrozumiała wszystko: ojciec wciąż nosi starą koszulkę polo, ponieważ miał ją na sobie w najszczęśliwszych chwilach swojego życia, gdy był u boku ukochanej żony. Niestety kobieta zmarła 18 lat temu, a mężczyzna pogrążył się w wielkiej tęsknocie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : viral4real.com

Reply