Ten staruszek nie pamięta swojego domu i tego, jak wyglądają jego dzieci. Gdy widzi żonę, mówi do niej coś, co wyciska łzy z oczu

Ilekroć widzę zdjęcia starszych zakochanych osób, niemal zawsze się wzruszam. To piękne, że pomimo lat, wielu kłótni i niedomówień ludzie nadal potrafią się kochać i darzyć szacunkiem. Spora część społeczeństwa sądzi, że miłość do grobowej deski niemal się nie zdarza, że z wiekiem się wypala i staje się coraz słabsza, aż w końcu całkowicie zanika.

W czasach, w których panuje moda na łatwe i nieskomplikowane życie, coraz mniej osób potrafi stworzyć trwały związek na długie lata. Gdy w małżeństwie coś zaczyna się psuć, partnerzy idą na łatwiznę i wybierają najprostsze rozwiązanie — separację lub rozwód. Zamiast walczyć o wspólną przyszłość, decydują się na drogę na skróty, całkowicie rezygnując ze związku.

Zdjęcie poniżej wyraża więcej niż tysiąc słów i jest najpiękniejszym wyrazem miłości, jaki kiedykolwiek widziałam. Przedstawia parę podczas sześćdziesiątej rocznicy ślubu. Mężczyzna cierpi na chorobę Alzheimera, nie pamięta swojego domu, dzieci ani wnuków. Gdy zobaczył swoją ukochaną w tym szczególnym dniu, powiedział:

Spójrz, to moją piękna żona.

To niezwykle wzruszająca fotografia pokazująca, że miłość nie ma terminu ważności! Podziel się nią ze znajomymi! 

1

2

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : Love What Matters

Reply