Najnowszy makijażowy trend: przyklejanie papieru toaletowego do ust. Podobno taki makijaż ma Rihanna!

Instagram to miejsce, w którym nowe trendy pojawiają się jak grzyby po deszczu.

Były już przedłużane włosy w nosie, kręcone rzęsy, księżycowe brwi, czy tęczowe owłosienie pod pachami. Jeśli myśleliście, że już nic głupszego nie da się wymyślić, byliście w błędzie! Otóż internauci są bardzo kreatywni i wciąż potrafią zaskoczyć. Wszystko oczywiście dla chwilowej popularności.

https://www.instagram.com/p/BV-pT8Ag2Pf/?utm_source=ig_embed

Udało się nam wygrzebać kolejny dziwaczny trend, który mocno zyskuje na popularności. Dotyczy on makijażu. Chodzi o nakładanie papieru toaletowego na usta. Jedna z pierwszych osób, która wcieliła ten niecodzienny pomysł w życie była Gretta Agazzi z Mediolanu. Ta młoda kobieta jest wziętą makijażystką, a na Instagramie obserwuje ją aż 140 tysięcy osób. Gdy wrzuci jakąś nowinkę kosmetyczną do sieci, natychmiast naśladują ją młode dziewczyny, które podążają za nowościami.

https://www.instagram.com/p/BUXfPoxA6TA/?utm_source=ig_embed

Niestety wizażystka nie wyjawiła, w jaki sposób powstaje ten dziwaczny makijaż ust. Nie wiadomo, czym przykleiła papier i jakie konkretnie kosmetyki nałożyła na wierzch. Dziewczyny zaczynają eksperymentować po swojemu, jednak nie zawsze się to udaje. Wyzwania podjęła się również Sophia Nigard, blogerka z Los Angeles. Wraz ze swoją przyjaciółką postanowiły wypróbować na sobie najnowszy instagramowy trend.

https://www.instagram.com/p/Bym9IXVIosJ/?utm_source=ig_embed
Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply