Para z 40-letnim stażem zrobiła sobie niesamowite zdjęcia!

Obecnie para z 5-letnim stażem uznawana jest za doświadczoną i dobrze dobraną. Jednak starsze pokolenia nie uznają rozwodów i wiedz, że jeśli się kogoś kocha to z jego zaletami i wadami. Doskonałym przykładem jest małżeństwo  Johnsonów, którzy są ze sobą 40 lat!

Dexter i Carolyn lub jak wolą Dex i Carrie, poznali się w barze Lower Level.  Siedziała w barze z kuzynką. Kiedy ją zobaczyłem, podszedłem i zapytałem, czy chcesz zatańczyć? – wspomina Dex. Za zgodą kuzynki poszła. Taniec zaiskrzył i dwa lata później w 1975 roku się pobrali.

2


Czterdzieści lat później para postanowiła odtworzyć zdjęcia ze ślubu.

To było dzień przed tym jak pojechaliśmy do Vegas odnowić naszą przysięgę małżeńską – opowiedział Dexter. Wygłupiali się przed podróżą i wpadli na pomysł, żeby spróbować odtworzyć zdjęcia sprzed dekad. Dalej Dexter opowiada: Wyciągnąłem motor, wszyscy się nam przyglądali, bo byliśmy elegancko ubrani. 

1


Dla Dexa eleganckie ubranie oznacza materiałową marynarkę, którą  żona uszyła mu 1975 roku. Skończyła ją szyć dzień przed ślubem. Cerrie zrobiła też swoją sukienkę ślubną, którą włożyła po 40 latach. Brakowało tylko krawata i pończoch ;) 

4


Nadal się bardzo kochamy
, mówi Dex, uważa, że sekretem dobrego małżeństwa jest to, że co wieczór całuje żonę na dobranoc i mówi jej, że ją kocha. 

3

To się nazywa udane małżeństwo!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply