Znalazła w swoim ogrodzie parówkę przeciętą na 3 części. Gdy zobaczyła, co kryje jej wnętrze, zamarła z przerażenia!

Podobno ten, kto jest okrutny wobec zwierząt, nie może być dobrym człowiekiem. W tych słowach z pewnością jest dużo prawdy.

Wyobraźcie sobie osobę, która z zimną krwią torturuje bezbronną istotę i jednocześnie jest przykładnym obywatelem, wzorowym mężem i ojcem? Raczej nie jest to możliwe. Człowiek, który wyrządza wielką krzywdę żywym stworzeniom, zapewne ma niemałe problemy psychiczne i poważne kłopoty z powstrzymywaniem agresji. Na takich ludzi powinno się uważać, bo skoro są w stanie poobcinać łapy psu i kotu, nie zawahają się podnieść ręki również na człowieka.

Pies jest najchętniej kupowanym zwierzęciem domowym. To wierne i kochające zwierzę, którego po prostu nie da się nie kochać, jednak niektórym ludziom psy zwyczajnie przeszkadzają. Właściciele niekiedy otrzymują skargi od sąsiadów, że zwierzaki nadmiernie hałasują, wymykają się z posesji czy szczerzą na nich kły. Niektórych irytują tak bardzo, że próbują ich uciszyć. Oczywiście robią to w sposób podły i tchórzliwy, jednak zaskakująco skuteczny. O pewnej brutalnej metodzie na pozbycie się czworonoga przeczytasz poniżej.

Emma Medeiros mieszka w Saskatchewan w Kanadzie i jest dumną właścicielką dwóch fantastycznych psów. Niedawno na swojej posesji dokonała szokującego odkrycia, którym podzieliła się w mediach społecznościowych. Pewnego dnia wypuściła swoje czworonogi na podwórko, aby załatwiły potrzeby fizjologiczne. Ona odpoczywała w patio, rozkoszując się piękną pogodą. Nagle zauważyła coś mocno podejrzanego.

Co wzbudziło podejrzenia dziewczyny? O tym na kolejnej stronie. 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : buzzfeed.com

Reply