Prawie 90-letni weteran II Wojny Światowej ujawnia zadziwiającą prawdę o sobie i przechodzi metamorfozę, jakiej nie spodziewał się nikt

Dopóki człowiek żyje, zawsze może coś zmienić.

Starsi ludzie słyną z tego, że nie przepadają za zmianami. Cenią sobie stabilizację i nie lubią niespodzianek czy nowych wyzwań. Dlatego zwykło się mawiać, że starych drzew się nie przesadza, czyli nie zmusza się seniorów do zmiany miejsca zamieszkania czy stylu życia, bo bardzo źle to znoszą.

Osoby w podeszłym wieku często mają konserwatywne poglądy, co wynika z wychowania, jakie otrzymali przed dziesiątki laty. Nie oznacza to jednak, że wszyscy seniorzy są dystyngowanymi, przewidywalnymi i spokojnymi ludźmi, bo zdarzają się też tacy staruszkowie, który dopiero na starość zyskują odwagę do zmian.

Do grona takich seniorów z pewnością można zaliczyć Petera Daviesa, który w wieku 87 lat ujawnił skrywany przez całe życie sekret i postanowił wreszcie zrobić to, co go uszczęśliwi, niezależnie od opinii i komentarzy innych.

Wszyscy widzieli w Peterze bohatera wojennego, który przez trzy lata z poświeceniem walczył na froncie. Rodzina i sąsiedzi postrzegali go jako odważnego mężczyznę czy 100% samca, ale Peter przez całe życie czuł się wewnętrznie… kobietą!

Peter, który stał się Patricią wspomina, że swoją transpłciowość odkrył już w wieku 3 lat, ale całe życie milczał, gdyż wychował się w innych czasach, kiedy odmienności nie były tak tolerowane, jak obecnie. Teraz jednak uznał, iż nie ma sensu się dłużej ukrywać i zaczął nosić się jak kobieta.

Zapraszamy na kolejną stronę.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : wittyfeed.com

Reply