Nic nie idzie po twojej myśli? Nie przejmuj się, tylko lepiej spójrz na te zdjęcia i przekonaj się, że inni mają większego pecha od Ciebie

„Nigdy nie wiadomo, ile większego niefartu oszczędził człowiekowi jego pech” – Cormac McCarthy.

Niestety życie nie jest nieustannym pasmem sukcesów i wszyscy muszą mierzyć się z przykrymi czy kłopotliwymi sytuacjami, jakie spotykają ich na co dzień. Większość ludzi, kiedy zalicza jakieś wpadki, ma wrażenie, że taki pech mógł dotknąć tylko ich, ale prawda jest taka, że pech lubi wszystkich.

Czasem wystarczy chwila nieuwagi, by znaleźć się w nieprzyjemnej sytuacji. Dlatego zawsze warto wszystko robić powoli i z rozwagą, bo inaczej szybko można stać się powodem do żartów, a jak wiadomo, cudze nieszczęście potrafi być bardzo zabawne.

Nikt nie lubi zaliczać wpadek, ale wszyscy lubią je oglądać, dlatego internet pełen jest przezabawnych zdjęć, prezentujących różnorodne porażki internautów. Trzeba przyznać, że niektórym osobom zdarzają się naprawdę ciężkie dni…

Jeśli jesteście źli, bo staliście się bohaterami jakieś wpadki lub po prostu nie macie humoru, to z pewnością zły nastrój poprawią Wam fotki tych, którzy mieli znacznie gorszy dzień niż Wy.

Oczywiście współczujemy nieszczęścia bohaterom prezentowanych fotografii, ale jednocześnie widząc, że wpadli w tarapaty jak śliwka w kompot, nie możemy powstrzymać śmiechu.

Kolejne fotki znajdziecie już na następnych stronach artykułu. 

W oczach tego człowieka na pewno widać panikę 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : topibuzz.com

Reply