Byli razem 63 lata, gdy kobieta dowiedziała się, że jej mąż zmarł, pękło jej serce i godzinę później dołączyła do ukochanego

Prawdziwa miłość to życie ze sobą przez lata w zdrowiu i chorobie, nie zaś wielkie wybuchy, które kończą się wraz z wakacjami.

Tworzenie zgodnego i dobrego związku jest niełatwe, to ciężka praca nad sobą. Umiejętność pójścia na kompromis, odpuszczenia, ale taż bycia stałym w sprawach najważniejszych. Dobry, stały związek to marzenie wielu ludzi, bo z niego można czerpać siłę do walki z przeciwnościami, radość ze wspólnych sukcesów. Kiedy idąc do domu, wiesz, że wracasz do kochających i kochanych osób, możesz więcej.

Historii miłosnych jest tyle ilu ludzi na świecie. Każdy pierwsze miłości, pierwsze porażki i sukcesy na tym polu przeżywa inaczej, po swojemu. Wiele też zależy od tego, co wyniesiemy z domu, jakie zasady wpoją nam rodzice, co będziemy uznawać za normę w związku. Jeśli szacunek i wzajemne wsparcie będzie towarzyszyło partnerom w związku to przed nimi długa i dobra droga.

Każdy związek się zmienia, a z czasem pożądanie przechodzi w zaufanie i miłość. Jeśli zrozumie się te proste prawdy, że nigdy związek po latach nie będzie wyglądał, jak w pierwszych tygodniach to już będzie sukces. Obecnie ludzie chcą wszystko teraz, już i natychmiast, nie potrafimy sobie dać czasu i co ważne, iść na kompromis.

 

Fantastycznym przykładem na wytrwałość i szczęście w miłości jest małżeństwo Johna i Peggy Allcroft, którzy w szczęściu spędzili razem 63 lata. Kochali się tak bardzo, że nie byli w stanie bez siebie żyć i kiedy pan Allcroft przegrał walkę z rakiem, jego żona podążyła za nim, by nadal w wieczności być razem.

Na kolejnej stronie poznacie historię tego wspaniałego małżeństwa.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : mirror.co.uk

Reply