Perfekcyjny makijaż zmieni każdego kopciuszka w księżniczkę. Czapki z głów przed artystką, która dokonała TYCH metamorfoz

Francois Nars, wizjoner i twórca jednej z najpotężniejszych firm kosmetycznych stwierdził kiedyś, że makijaż powinniśmy traktować jako „biżuterię dla twarzy”.

Tylko w ten sposób docenimy prawdziwe piękno tego, co możemy na sobie wyczarować. Kobiety nie powinny więc oszczędzać na kosmetykach i bać się eksperymentować. Tak jak nie boją się wydać odkładane pieniądze na srebrny, czy złoty łańcuszek, albo kolczyki.

Nie bójmy się tego stwierdzić, makijaż zwłaszcza wykonany przez prawdziwego artystę, może odmienić nas bardziej niż diamenty czy rubiny. Perfekcyjnie wykonany cudownie zdobi nasze twarze, podkreśla to, co w nich najpiękniejsze i pozwala ukryć wszystko to, czego się wstydzimy. Makijaż powinien być traktowany jak sztuka, zwłaszcza gdy bierze się za niego ktoś taki, jak Goar Avetisyan.

25-letnia Rosjanka ma prawdziwy dar, talent, którego na pewno nie marnuje. Przygodę z malowaniem zaczęła, gdy miała zaledwie 16 lat. Można nazwać ją artystką, choć nie maluje na sztalugach, a jej płótnem są kobiece twarze. Dla kobiet, które odmienia, jest cudotwórczynią. Niestraszne są jej deformacje twarzy, blizny, asymetrie. Makijaże, które robi są piękne i wspaniale współgrają z uśmiechem, które przywraca swoim modelkom. 

Wiele z nich to proste kobiety, które całe życie ciężko pracowały fizycznie. Świat ich nie oszczędzał, a nieprzespane noce i zmęczenie odbiły się na ich twarzach. Jest wśród nich również masa kobiet chorych, po chemii i innych wyniszczających zabiegach. To również starsze panie, które przestały o siebie dbać, uznając, że nikt i tak tego nie zauważy, nie doceni… Wszystkie one zostały odmienione nie do poznania!

Czapki z głów przed artystką, która tego dokonała!

Czytaj dalej na następnej stronie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply