Perfekcyjny makijaż zmieni każdego kopciuszka w księżniczkę. Czapki z głów przed artystką, która dokonała TYCH metamorfoz

Róże, cienie, bronzery i rozświetlacze – jest mnóstwo kosmetyków, które możemy wykorzystać, by ukryć mankamenty i uwypuklić to, co w nasz piękne i szlachetne. Nie każda z nas wie jednak, jak się z nimi obchodzić, by nie pogorszyć sprawy. Wiele pań, które odmienia Goar do tej pory nie wierzyło, jak wiele można nimi zmalować. Dowiedziały się, dopiero gdy ich twarzami zajęła się artystka. 

Dla 25-latki z Rosji nie ma rzeczy niemożliwych. Udowodniła to wiele razy, mało tego, nauczyła panie, że nie mogą się poddawać, nawet jeśli życie nie było dla nich łaskawe i wiele przeszły. Nasz wygląd w bardzo dużej mierze zależy od nas samych. Podobając się samym sobie, podobamy się innym.

Pierwszym, co rzuca się w oczy, kiedy patrzymy na efekty metamorfoz są promienne uśmiechy odmienionych przez Goar kobiet. Szczęśliwe i pewne siebie – takie stały się dzięki czemuś z pozoru tak błahemu, jak makijaż. 

Zobaczcie i doceńcie efekty pracy Goar!


Starsze kobiety też mają prawo błyszczeć!


Goar wydobywa z pań prawdziwe piękno!


To artystka, która na kobiecych twarzach maluje, jak na płótnie

Zobacz galerię z jej metamorfozami na kolejnej stronie!

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply