Niezwykłe połączenie melodii pieśni „Ave Maria” i kolędy „Cicha noc”. Piękno głosu młodej wokalistki zabiera wręcz do innego świata

Muzyka to materia, z którą można eksperymentować na najróżniejsze sposoby.

Muzyka zajmuje szczególne miejsce w życiu człowieka. Z jednej strony pozwala mu wyrażać swoje emocje, a z drugiej je wywołuje. Stanowi ukojenie, ale potrafi też zmobilizować do działania. Dla wielu osób muzyka jest najwierniejszym przyjacielem, a dzień bez niej uważają za zmarnowany.

 

Pod nazwą „Piano Guys” kryje się grupa czterech niezwykle utalentowanych muzyków, którzy uwielbiają eksperymentować z dźwiękami. Cechuje ich nieprzeciętna wrażliwość muzyczna, dzięki której ich kompozycje poruszają miliony ludzi.

Chyba każdy słyszał pieśń „Ave Maria” i kolędę „Cicha noc”, ale do tej pory zawsze osobno. Panowie z „Piano Gays” postanowili przybliżyć do siebie oba te utwory i stworzyli niezwykłe dzieło.

 

Do zaśpiewania stworzonej kompozycji zaproszono 15-letnią Lexi Mae Walker, która już 4 lata temu oczarowała amerykańską publiczność, śpiewając hymn Stanów Zjednoczonych na meczu piłki nożnej w stanie Utah. Jej anielski głos zapadł muzykom z „Piano Guys” w pamięć, więc postanowili, że to ona powinna zaśpiewać ich muzyczną kombinację.

Efekt pracy muzyków i młodej wokalistki jest zachwycający. Słuchając utworu człowiek kompletnie odrywa się od zaganianego świata, który pędzi wokół niego i zagląda w głąb siebie. Sami sprawdźcie.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : reshareworthy.com, youtube.com

Reply