Pięć lat temu okrzyknięto ich najbrzydszą parą świata. Szyderstwa podziałały jak kubeł zimnej wody. Przemiana kobiety jest zachwycająca!

Wygląd to w dzisiejszych czasach podstawa.

To od niego w głównej mierze zależy pierwsze wrażenie, jakie robimy na nowo poznanych osobach. Jesteśmy wzrokowcami, oceniając innych, chcąc czy nie dużą rolę przykładamy do ich wyglądu. Bardzo często jest on ważniejszy od charakteru, czy inteligencji, której nie możemy wysondować tylko rzucając na kogoś okiem. Jesteśmy pokoleniem obrazkowym.

Zewsząd przy tym zalewają nas obrazki idealnie wyglądających, perfekcyjnie wystylizowanych i zawsze modnych celebrytów. Patrząc na nich utrwalamy sobie, że tak właśnie powinni wyglądać ludzie. Nie sposób potem powstrzymać się od porównań.

Jak tu jednak znaleźć piękno w nadwadze, monstrualnej sylwetce, przerzedzonych wypadających włosach, krzywych zębach czy cellulicie? Jak uznać za atrakcyjnego kogoś wychudzonego o wysokim czole, głęboko osadzonych oczach i odstających uszach?

Ta para nie miała lekko. Kiedy w 2011 r. internet obiegło ich zdjęcie ze ślubu komentujący nie znali litości. Na głowy rosyjskiego małżeństwa jak lawina posypały się negatywne, obraźliwe i podłe komentarze. Świeżo upieczonych małżonków wyszydzono, uznając za najbrzydszą parę świata. Pojawiały się też wyjątkowo podłe komentarze ludzi wątpiących, że tak brzydcy ludzie w ogóle istnieją, a ich odrażający wygląd to sprawka mistrzów Photoshopa.

Choć internauci wątpili, że para wytrzyma ze sobą dłużej niż kilka miesięcy: bo przecież, kto chciałby spędzić życie z tak upiornie wyglądającą kobietą?, oni zadziwili wszystkich wiadomością, że spodziewają się dziecka! Kiedy jednak okrutni hejterzy zaczęli się zastanawiać do kogo podobne będzie maleństwo, Rosjanka zamarzyła o tym, by się zmienić. Nie dla siebie, a dla kochającego męża i kruszynki, która miała przyjść na świat. Wkrótce ciche marzenie zmieniło się w plan.

Zdumiewające efekty jej przemiany zobaczysz na kolejnej stronie.

. na świat przyszło dziecko zrodzone z ich niezwykłej miłości. Po urodzeniu zdrowego i pięknego maluszka kobieta od razu przystąpiła do działania. Najbrzydsza żona świata zakończyła poprzednie życie i rozpoczęła nowe pełne fascynujących wyzwań. Zatrudniła dietetyka, który ustawił jej dietę i nauczył zdrowych nawyków żywieniowych. Dzięki odpowiedniej diecie zdrowo i relatywnie szybko Rosjanka zaczęła gubić kilogramy. Stała się też stałą bywalczynią siłowni w swoim rodzimym mieście, którą odwiedzała przynajmniej pięć razy w tygodniu.

Postanowiła również pozbyć się problemu brzydkich przerzedzonych włosów. Przeszła przeszczep włosów, który sprawił, że może się teraz pochwalić spektakularną fryzurą. Postanowiła również zadbać o swoje zęby. Specjalista ortodonta wyczarował jej cudowny, olśniewający uśmiech. Patrząc na nią dziś, naprawdę trudno uwierzyć, że to ta sama osoba.

Jej zdumiewająca przemiana przekona niejedną kobietę, że gdy się chce, naprawdę nie ma rzeczy niemożliwych. Najbrzydsza żona świata jest dziś już tylko wspomnieniem.

 

 

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej. źródło : paraloscuriosos.com, old.fishki.net

Reply