Ta piękna dziewczyna ma prawie wszystko. Jest tylko jedna rzecz, przez którą wstydzi się wychodzić z domu

Jak wyjaśnia Kira-Shai, jej reakcje alergiczne są odpowiedzią na wszystko, od emocji po upał lub stres, ale personel medyczny nadal nie jest w stanie określić ich dokładnej przyczyny. – Lekarze wciąż nie mają pojęcia, dlaczego to się zaczęło – mówi. Obecnie ma nastolatka ma co najmniej dwie ciężkie reakcje alergiczne w miesiącu, co oznacza, że wraca do szpitala regularnie mniej więcej co dwa tygodnie. 

I jakby nie było to dość męczące i stresujące, ciągle towarzyszą jej podejrzliwe, zdziwione spojrzenia nieznajomych i tłumaczenie zaniepokojonym ludziom, że nikt jej nie bije. W pewnym momencie dziewczyna czuła się tak nieswojo w miejscach publicznych, że zamknęła się w domu. Wstydziła się swego ciała, ale przede wszystkim nie chciała, by oskarżano jej rodziców o bicie własnej córki.

W końcu jednak zaczyna wychodzić z cienia. Przy wsparciu rodziców podjęła problem stygmatyzacji, rozpoczynając własną kampanię uświadamiającą przy wsparciu rodziny.

Pozostaję pozytywna i stworzyłem własną kampanię nie oceniaj książki po okładce – chce uświadamiać innym, jak łatwo jest rzucić na kogoś fałszywe oskarżenie i przypiąć mu łatkę przestępcy. 

Źródło: au.lifestyle.yahoo.com, mirror.co.uk, dailymail.co.uk

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply