Te 12 pięknych pań, to nie delikatne kobiety spędzające całe dnie w SPA, ale odważne zawodniczki MMA!

Niegdyś sporty walki były zarezerwowane tylko dla mężczyzn, bo nikt nie wyobrażał sobie bijących się ku ucieszcie tłumu widzów kobiet. Czasy się jednak zmieniły i dyscyplina ta otworzyła się na obecność pań, które świetnie radzą sobie w ringu.

Kobiece ligi w wielu sportach już nie dziwią nikogo, ale wciąż część osób krytykuje dopuszczenie kobiet do sportów walki. Na szczęście zawodniczki deklarują, że to nie ma dla nich znaczenia i będą walczyć dalej. Warto też zauważyć, że bijąca się dziewczyna nie musi mieć postury tura i pokiereszowanej twarzy, ale może być ponętną kobietą, przyciągającą uwagę wielu mężczyzn.


women-in-mma-13


Oto 12 najpiękniejszych pań, które zdecydowały się zrobić karierę w MMA, czyli w mieszanych sportach walki. Takich kobiet u swojego boku nie powstydziłby się żaden mężczyzna, a dodatkowo czułby się przy nich bardzo bezpiecznie.

1. Jordan McDonald

Choć trudno w to uwierzyć, ale ta piękna dziewczyna wygrała już 5 zawodowych walk w MMA i ma apetyt na więcej, dlatego warto śledzić jej karierę.

women-in-mma-5


2. Rachael Cummins

Rachael Cummins ma pseudonim Pantera, a jaj wdzięki z powodzeniem mogłyby z niej uczynić modelkę, ale dziewczyna wybrała karierę w brutalnym sporcie i dobrze sobie radzi.

Więcej zdjęć pięknych i walecznych pań na kolejnych stronach artykułu. 

women-in-mma-4

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : brightside.me

Reply