Kupili brzydką i śmierdzącą kanapę za kilka dolarów. Nie wiedzieli, że wewnątrz znajduje się pewna niespodzianka!

W 2014 roku troje studentów z Uniwersytetu Stanowego w Nowym Jorku kupiło używaną kanapę. Zapłacili za nią zaledwie 20 $. Była zaniedbana i bardzo brzydko pachniała, ale mimo to uznali, że będzie idealna do ich salonu. Poza tym cena była przystępna, więc bez wahania się na nią zdecydowali.

Jakieś dwa miesiące później Reese, Cally i Lara usiedli na nowo nabytym meblu i oglądali telewizję. Nagle jedno z nich poczuło dyskomfort. Zdali sobie sprawę, że jakiś niewielki przedmiot jest wciśnięty między poduszki.


money-sofa


Wyciągnęli kopertę zawierającą 700 $. Ucieszyli się i postanowili dokładnie przeszukać kanapę. Ku ich zdziwieniu znaleźli jeszcze kilka podobnych kopert z pieniędzmi. Łącznie udało się im zgromadzić 40 000 $ (ok. 156 tysięcy złotych).

sofa-money1


Pewnie się zastanawiacie, co zrobili z tak pokaźną sumką? Nie wydali pieniędzy na imprezy i przyjemności. Postanowili zwrócić gotówkę właścicielowi. Na jednej z kopert dostrzegli imię i nazwisko jakiejś kobiety. Wzięli książkę telefoniczną i zaczęli ją przeszukiwać.

Czy znaleźli poprzednią właścicielkę kanapy? O tym na następnej stronie. 

sofa-money2

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : littlethings.com

Reply