Te ręcznie robione pierścienie urzekają ukrytymi w nich krajobrazami i stanowią bardzo oryginalną ozdobę dłoni

Sztuka jubilerska pojawiła się wraz z potrzebą upiększania swojego ciała przez człowieka za pomocą przedmiotów. Najbardziej wartościową biżuterię jubilerzy wykonują ze szlachetnych kruszców i kamieni, ale nie zawsze materiał decyduje o pięknie ozdoby.

Każda kobieta marzy o diamentach, ale nie każdą panią na nie stać. Jednak brak wysokich funduszy nie musi być przeszkodą w sprawieniu sobie pięknej, a co najważniejsze niepowtarzalnej biżuterii. W dość przystępnych cenach można nabyć nietuzinkową biżuterię w kanadyjskiej firmie Secret Wood, której pracownicy do perfekcji opanowali sztukę „zamykania” krajobrazów w pierścieniach.


rings-with-hidden-landscapes-p


W Secret Wood pierścionki wykonuje się z drzewa, żywicy, wosku pszczelego oraz elementów tworzących widok wewnątrz. Biżuteria jest w 100% robiona ręcznie, dlatego każdy pierścionek jest inny i wyjątkowy, a czas powstania jednej sztuki trwa nawet do pięciu tygodni. W środku można znaleźć lasy, gejzery, potoki czy wodospady, a wszystko jest dopracowane w najmniejszych szczegółach. Od tej wyjątkowej biżuterii wprost nie można oderwać wzroku i jeśli chcecie mieć takie cudeńka na swoich palcach to są dostępne on-line, a ich ceny zaczynają się już od 90$.

Krajobraz z fioletową nutą

rings-with-hidden-landscapes-1


Zimowe widoki zahipnotyzują każdego

Więcej zdjęć różnych modeli pierścionków znajdziecie na kolejnych

rings-with-hidden-landscapes-7

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : brightside.me

Reply