Jeśli zobaczysz pierścionek za wycieraczką twojego samochodu, nawet nie próbuj go dotykać! Ktoś, kto ma złe zamiary, tylko na to czeka!

Sony Nguyen z Wisconsin całkiem niedawno robiła zakupy w supermarkecie. Gdy wracała, zauważyła zaparkowany tuż obok jej auta podejrzany samochód. Trochę ją to zdziwiło, ponieważ cały parking był wolny, a pojazd z przyciemnionymi szybami stał bardzo blisko jej SUV-a.

Matka czwórki dzieci rozejrzała się wokół, lecz nie zauważyła żywej duszy. Wystraszona wsiadła do auta i od razu ruszyła, kierując się do domu. Po jakimś czasie dostrzegła, że za wycieraczką znajduje się jakiś niewielki przedmiot. Nie miała zamiaru się zatrzymywać. Uznała, że sprawdzi to na własnym podwórku, gdzie będzie całkowicie bezpieczna.

parking


Na miejscu czekała już na nią córka Savannah. Podeszły do samochodu i zobaczyły „prezent” wetknięty za wycieraczkę. W foliowym woreczku znajdował się pierścionek z czerwonym oczkiem i dołączoną wiadomością:

Darmowy srebrny pierścionek od jubilera Kaya.

sony-nguyen3


Wówczas jej córka zdała sobie sprawę, że jej matka ledwo uszła z życiem. Słyszała o podobnych sztuczkach, stosowanych przez porywaczy.

Przejdź na drugą stronę, by dowiedzieć się więcej. 

sony-nguyen4

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : heftige.news

Reply