Ten pies biegł za samochodem 16 kilometrów. Powód, dla którego to zrobił, jest niezwykle wzruszający

To, co cechuje każdego psa to wierność, lojalność, posłuszeństwo i bezwzględne oddanie swojemu panu. Pies będzie z tobą do śmierci albo i dłużej. Niezależnie od tego, co zrobisz, będzie cię kochał i zawsze stanie po twojej stronie. Jego lojalność wynika z bezgranicznego zaufania, jakim cię darzy.Pies potrafi wybaczać i nie jest pamiętliwy. Nawet jeśli na niego nakrzyczysz, zabierzesz mu zabawkę czy dasz klapsa, on i tak będzie cię kochał i pomerda ogonem, gdy wrócisz z pracy.

W jednym z brazylijskich stanów położonym na południu kraju (Parana) podczas lokalnej zabawy doszło do strzelaniny. Postrzelono mężczyznę, któremu na imprezie towarzyszył pies. Niestety kilka minut później chłopak zmarł.

Jego ciało wsadzono do samochodu, by przewieść je na autopsję do pobliskiego miasteczka. Wierny pies biegł za furgonetką przez 16 kilometrów! Gdy samochód wreszcie się zatrzymał, zwierzak nie chciał odejść od ciała. Wezwano na miejsce organizację zajmująca się bezpańskimi psami, jednak i oni byli bezsilni. Dopiero gdy na miejsce dotarła rodzina zmarłego, zdołano uspokoić zwierzę.

1

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

Reply