Jesteście fanami dużych psów? Poznajcie Hulka, największego pitbulla świata!

Para podkreśla jednak za każdym razem, że członków rodziny się nie sprzedaje (przynajmniej nie w naszej kulturze). Mają oni całkowite zaufanie do ogromnego pupila i powierzają mu opiekę nad swoich trzyletnim synem. Chłopiec od czasu do czasu może nacieszyć się nawet krótką przejażdżką na jego grzbiecie.

4Właściciele Hulka nie zapominają jednak o negatywnych cechach tej rasy. Lisa Grannon twierdzi, że ich zaufanie podparte jest drobiazgowym szkoleniem, któremu pies podlega od szczenięcych lat. Hulk jest nie tylko gwiazdą medialną, lecz także pełnowartościowym psem obronnym. Raczej nikt nie chciałby narazić się jego rodzinie.

5Tak ogromny pies nie jest oczywiście tani w utrzymaniu. Hulk zjada dziennie prawie 2 kg mielonego mięsa wraz ze specjalnymi odżywkami. W końcu „atrakcyjną” sylwetkę trzeba jakoś utrzymać.

6W mniej sprawnych rękach Hulk mógłby stać się prawdziwym problemem. Już sama siła zwierzęcia musi budzić respekt. Na szczęście w profesjonalizm małżeństwa Grannon ciężko jest wątpić.

7

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Przejdź na kolejną, by czytać dalej.

źródło : dailymail

Reply